Tirana Dental Clinic
Rr.Myslym Shyri E Hene – E premte: 09:00 -18:00;E Shtune: 09:00 – 14:00 +355 4 227 1567 / +355 67 707 0022
0
TERAPI

ENDODONTI

IMPIANTOLOGJI

LABORATOR DENTAR

ORTODONCI

PEDODONTI

ORTOPEDI

TURIZËM DENTAR

Ekipi Ynë

0

Vite Eksperiencë

0

Implante Dentare

0

Punime Laboratorike

0

Pacientë të Kënaqur

Të Fundit nga Blogu

Parodontologjia

Parodontologjia

Parodontologjia Parodontologjia është ajo dega e stomatologjisë që merret me parandalimin, diagnozën dhe kurimin e sëmundjëve të aparatit mbështetës të dhëmbit si gingiva dhe kocka....

më shumë
Pedodontia

Pedodontia

Pedodontia është sektori i stomatologjisë që kujdeset për dhëmbët e fëmijëve. Vëmëndja i kushtohet parandalimit të dëmtimit të dhëmbëve që shkaktohet nga kariesi nëpërmjet...

më shumë
Kurorat dhe Urat fikse

Kurorat dhe Urat fikse

  Çfarë janë këllëfët dentar? Këllëfët janë kurora artificiale në formën e dhëmbit. Ato vendosen mbi dhëmbin e preparuar (ose kultin ), për ta mbrojtur atë dhe për të...

më shumë