Tirana Dental Clinic
Rr.Myslym Shyri E Hene – E premte: 09:00 -18:00;E Shtune: 09:00 – 14:00 +355 42271567 / +355 42222746
0

KONTAKT


Mos hezitoni të na kontaktoni

Nëse keni një pyetje ose dëshironi të dini një informacion specifik rreth nesh apo mënyrës si operojmë, na kontaktoni nëpërmjet kësaj forme dhe do të merrni një përgjigje ne pak kohë.

Detaje Kontakti

Adresa: Rr.Myslym Shyri, Tiranë 1001

Telefon: +355 4 227 1567

Orari: E hëne –E premte: 09:00 -18:00;
E shtune: 09:00 – 14:00